Задать город Северодонецк по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Концерт Академического симфонического оркестра в Северодонецке

Концерт Академического симфонического оркестра, Відкриття 72 концертного сезону

Северодонецк, 16 сентября 2017 г, 18:00
Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева
пр-т Химиков, 10
Северодонецк
+380445905555
Продажа закрыта
Луганська обласна філармонія запрошує сєвєродончан та гостей міста на відкриття нового концертного сезону! 16 вересня, о 18.00 Луганська обласна філармонія відкриє 72-ий концертний сезон. На слухачів чекає низка приємних сюрпризів та по-справжньому казкова програма. Так, всі присутні матимуть змогу насолодитися здобутками світової музичної спадщини, що не має жодних вікових меж: вона відома як дорослим, так і малим. Цього чарівного вечора, під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича, Академічний симфонічний оркестр виконає симфонічну сюїту М.А. Римського-Корсакова «Шехеразада», написану в 1888 році. Твір, створений композитором під враженням арабських казок «Тисяча і одна ніч», подарує незрівнянний східний колорит, відгомони неповторних традицій загадкового Сходу. У програмі також можна буде почути відомі сюїти з балетів «Лускунчик» та «Лебедине озеро» Петра Ілліча Чайковського. Один з найпопулярніших у світі балетів «Лускунчик», створений за мотивами казки Е.Т.А. Гофмана «Лускунчик і мишачий король», займає особливе місце серед пізніх творів композитора. Його дивовижна сюїта про чарівний світ дитячих мрій прозвучить у програмі, даруючи казкові відчуття. Друга сюїта, «Лебедине озеро», зацікавить слухача своїм неповторним казковим сюжетом «з лицарських часів», що так вміло покладений на фольклорні мотиви. Її прекрасну історію нещасливого кохання, мелодію чаклунства та злих чарів можна буде почути у майстерному виконанні артистів оркестру. Отже, чекаємо на вас 16 вересня, 0 18.00, у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф’єва, щоб всі разом зануритися у казкові мелодії симфонічних чар.

Заказать и купить билеты на Концерт Академического симфонического оркестра, Відкриття 72 концертного сезону можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Концерт Академического симфонического оркестра в Северодонецке состоится 16 сентября 2017 г, 18:00, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева.

Луганська обласна філармонія запрошує сєвєродончан та гостей міста на відкриття нового концертного сезону!

16 вересня, о 18.00 Луганська обласна філармонія відкриє 72-ий концертний сезон. На слухачів чекає низка приємних сюрпризів та по-справжньому казкова програма. Так, всі присутні матимуть змогу насолодитися здобутками світової музичної спадщини, що не має жодних вікових меж: вона відома як дорослим, так і малим.

Цього чарівного вечора, під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича, Академічний симфонічний оркестр виконає симфонічну сюїту М.А. Римського-Корсакова «Шехеразада», написану в 1888 році. Твір, створений композитором під враженням арабських казок «Тисяча і одна ніч», подарує незрівнянний східний колорит, відгомони неповторних традицій загадкового Сходу.

У програмі також можна буде почути відомі сюїти з балетів «Лускунчик» та «Лебедине озеро» Петра Ілліча Чайковського. Один з найпопулярніших у світі балетів «Лускунчик», створений за мотивами казки Е.Т.А. Гофмана «Лускунчик і мишачий король», займає особливе місце серед пізніх творів композитора. Його дивовижна сюїта про чарівний світ дитячих мрій прозвучить у програмі, даруючи казкові відчуття.

Друга сюїта, «Лебедине озеро», зацікавить слухача своїм неповторним казковим сюжетом «з лицарських часів», що так вміло покладений на фольклорні мотиви. Її прекрасну історію нещасливого кохання, мелодію чаклунства та злих чарів можна буде почути у майстерному виконанні артистів оркестру.

Отже, чекаємо на вас 16 вересня, 0 18.00, у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф’єва, щоб всі разом зануритися у казкові мелодії симфонічних чар.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber