Задать город Северодонецк по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Том на ферме (Дикий театр) в Северодонецке

Том на ферме (Дикий театр)

Северодонецк, 25 марта 2017 г, 20:00
ДК Химиков ДК Химиков
ул. Ленина, 37
Северодонецк
+380445905555
Продажа закрыта
Том приїздить на похорон свого друга, що трагічно загинув. Він знайомиться з його сім’єю, і виявляється, що ніхто: ані мати, ані брат, і навіть він – не знали загиблого по-справжньому. В силу соціальних стереотипів, ми змушені приховувати чи в кращому випадку, виправдовувати свою іншість перед найближчими людьми, позбавляючи їх і, насамперед, себе – щастя відкритості і свободи. Брехня згладжує гострі кути і зменшує ризики, однак заперечує найважливіше – любов. Том - Роб Фельдман Франсіс - Андрій Сидоренко Сара - Оксана Борбат Агата - Тетяна Фролова Увага! Вистава може травмувати і обурити, не рекомендована до перегляду людям з хиткою психікою. 18


Заказать и купить билеты на Том на ферме (Дикий театр) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Том на ферме (Дикий театр) в Северодонецке состоится 25 марта 2017 г, 20:00, ДК Химиков.

Том приїздить на похорон свого друга, що трагічно загинув. Він знайомиться з його сім’єю, і виявляється, що ніхто: ані мати, ані брат, і навіть він – не знали загиблого по-справжньому.

В силу соціальних стереотипів, ми змушені приховувати чи в кращому випадку, виправдовувати свою іншість перед найближчими людьми, позбавляючи їх і, насамперед, себе – щастя відкритості і свободи.

Брехня згладжує гострі кути і зменшує ризики, однак заперечує найважливіше – любов.

Том - Роб Фельдман

Франсіс - Андрій Сидоренко

Сара - Оксана Борбат

Агата - Тетяна Фролова

Увага! Вистава може травмувати і обурити, не рекомендована до перегляду людям з хиткою психікою. 18

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber