Задать город Северодонецк по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Иди в Северодонецке

Иди

Северодонецк, 24 марта 2017 г, 17:30
ГДК ГДК
просп. Химиков,28
Северодонецк
+380445905555
Продажа закрыта
«Йди» - документальний проект Євгенії Відіщевої про батьків, які залишили сім’ї. Слово їй: «Україна займає третє місце в Європі за кількістю розлучень: розпадається близько половини всіх укладених шлюбів. В країні майже 600 тисяч матерів-одиначок! Але я роблю цей проект не через погану статистику. Мій батько пішов із сім’ї, коли мені було 3 роки. Зараз мені 20 і я, нарешті, з ним познайомилась. Я ще не готова пробачити. Але я можу спробувати зрозуміти, чому тоді все сталося саме так. Я почала питати інших: як вони вирішили розлучитися з рідними дітьми. Настав час поділитися тим, що дізналась.» Це особиста історія автора спектаклю, а також історії дівчат, котрі залишились без батька.


Заказать и купить билеты на Иди можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Иди в Северодонецке состоится 24 марта 2017 г, 17:30, ГДК.

«Йди» - документальний проект Євгенії Відіщевої про батьків, які залишили сім’ї. Слово їй:

«Україна займає третє місце в Європі за кількістю розлучень: розпадається близько половини всіх укладених шлюбів. В країні майже 600 тисяч матерів-одиначок! Але я роблю цей проект не через погану статистику. Мій батько пішов із сім’ї, коли мені було 3 роки. Зараз мені 20 і я, нарешті, з ним познайомилась. Я ще не готова пробачити. Але я можу спробувати зрозуміти, чому тоді все сталося саме так. Я почала питати інших: як вони вирішили розлучитися з рідними дітьми. Настав час поділитися тим, що дізналась.»

Це особиста історія автора спектаклю, а також історії дівчат, котрі залишились без батька.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber