Задать город Северодонецк по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Диктатура жертвы в Северодонецке

Диктатура жертвы

Северодонецк, 26 марта 2017 г, 16:30
ДК Химиков ДК Химиков
ул. Ленина, 37
Северодонецк
+380445905555
Продажа закрыта
Між минулим і майбутнім лежить наша воля і те, яким буде майбутнє, визначає наше ставлення до минулого. Втрата минулого рівноцінна втраті себе, а його неосмисленість гарантує його повернення. Пісня як визначальний елемент тоталітарної культури, (очевидно?), залишається тим двигуном, що запускає рух механізму радянського, яке, будучи невідрефлексованим, продовжує діяти сьогодні. “Диктатура жертви” є спробою побачити вплив радянської пісні на нашу здатність думати та діяти, дослідити, чому ми опинилися там, де опинилися, знайти власний спосіб рефлексії втраченого себе. 18


Заказать и купить билеты на Диктатура жертвы можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Диктатура жертвы в Северодонецке состоится 26 марта 2017 г, 16:30, ДК Химиков.

Між минулим і майбутнім лежить наша воля і те, яким буде майбутнє, визначає наше ставлення до минулого. Втрата минулого рівноцінна втраті себе, а його неосмисленість гарантує його повернення.

Пісня як визначальний елемент тоталітарної культури, (очевидно?), залишається тим двигуном, що запускає рух механізму радянського, яке, будучи невідрефлексованим, продовжує діяти сьогодні.

“Диктатура жертви” є спробою побачити вплив радянської пісні на нашу здатність думати та діяти, дослідити, чому ми опинилися там, де опинилися, знайти власний спосіб рефлексії втраченого себе.

18

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber