Задать город Северодонецк по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Концерт Академического симфонического оркестра в Северодонецке

Концерт Академического симфонического оркестра

Северодонецк, 18 ноября 2017 г, 18:00
Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева
пр-т Химиков, 10
Северодонецк
+380445905555
Продажа закрыта
18 листопада Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента Олександра Дяченко. Академічний симфонічний оркестр повертається з концертного туру містами Австрії, щоб продовжити радувати улюбленого сєверодонецького слухача виконанням неповторних шедеврів класичної музики. Цього разу, артисти оркестру представлять європейську програму під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченко /Черкаси/. У програмі прозвучить «Румунська рапсодія № 1» композитора, диригента, одного з найбільших музикантів першої половини XX століття Джордже Енеску та найбільш відомий твір французького композитора романтичного напряму, Емманюеля Шабріе – Рапсодія «Іспанія» для оркестра. Всіх любителів казкової музики неодмінно вразить знаменита увертюра до опери «Оберон» німецького композитора, основоположника німецької романтичної опери Карла Марія фон Вебера, в той час як «Угорська рапсодія № 2» композитора, представника музичного романтизму Ференца Ліста відзначиться контрастними та динамічними мотивами, що долає своїм тематичним розмаїттям. У концерті також візьме участь запрошений соліст – Дмитро Таран, валторна /Київ/. Він виконуватиме сольні партії у Концерті для валторни з оркестром №2 мі-бемоль мажор одного з найвідоміших композиторів світу Вольфанга Амадея Моцарта і у творі для валторни в супроводі оркестру композитора Олександра Глазунова «Мрії». У обох творах валторніст спробує вразити красою звучання інструменту, його неповторним ліричним співом. Отже, чекаємо на вас о 18.00, у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С. С. Прокоф'єва, щоб насолодитися музикою, яка надихає.

Заказать и купить билеты на Концерт Академического симфонического оркестра можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Концерт Академического симфонического оркестра в Северодонецке состоится 18 ноября 2017 г, 18:00, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева.

18 листопада Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента Олександра Дяченко.

Академічний симфонічний оркестр повертається з концертного туру містами Австрії, щоб продовжити радувати улюбленого сєверодонецького слухача виконанням неповторних шедеврів класичної музики.

Цього разу, артисти оркестру представлять європейську програму під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченко /Черкаси/.

У програмі прозвучить «Румунська рапсодія № 1» композитора, диригента, одного з найбільших музикантів першої половини XX століття Джордже Енеску та найбільш відомий твір французького композитора романтичного напряму, Емманюеля Шабріе – Рапсодія «Іспанія» для оркестра.

Всіх любителів казкової музики неодмінно вразить знаменита увертюра до опери «Оберон» німецького композитора, основоположника німецької романтичної опери Карла Марія фон Вебера, в той час як «Угорська рапсодія № 2» композитора, представника музичного романтизму Ференца Ліста відзначиться контрастними та динамічними мотивами, що долає своїм тематичним розмаїттям.

У концерті також візьме участь запрошений соліст – Дмитро Таран, валторна /Київ/. Він виконуватиме сольні партії у Концерті для валторни з оркестром №2 мі-бемоль мажор одного з найвідоміших композиторів світу Вольфанга Амадея Моцарта і у творі для валторни в супроводі оркестру композитора Олександра Глазунова «Мрії».

У обох творах валторніст спробує вразити красою звучання інструменту, його неповторним ліричним співом.

Отже, чекаємо на вас о 18.00, у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С. С. Прокоф'єва, щоб насолодитися музикою, яка надихає.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber