Задать город Северодонецк по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Концерт Академического симфонического оркестра в Северодонецке

Концерт Академического симфонического оркестра

Северодонецк, 15 октября 2017 г, 18:00
Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева
пр-т Химиков, 10
Северодонецк
+380445905555
Продажа закрыта
Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича. Запрошуємо всіх сєвєродончан і гостей нашого міста доторкнутися до вічності та насолодитися майстерним виконанням симфонічних творів одного з найвідоміших композиторів всіх часів! 15 жовтня під час концерту всі бажаючі отримають можливість ближче познайомитися з творами великого Людвіга ван Бетховена – німецького композитора, представника віденської класичної школи, який створив героїко-драматичний тип симфонізму. Найвидатніші твори Бетховена відкривають нову епоху в історії музичногомистецтва. У центрі бетховенських творів тих років – героїчна боротьба. Його великі симфонії, сповнені героїко-драматичного стилю, так званого зрілого Бетховена, можна буде почути на концерті у всій їх складності і багатоплановості. Кожна з низ – дітище нової епохи. Симфонія № 2, ре мажор відрізняється глибиною та філософським характером. У ній відчувається небувала сила драматизму, емоційна глибина, тяготіння до великих масштабів новаторської трактовки форми. Симфонія складається з трьох частин: Adagio molto — Allegro con brio, Larghetto, Scherzo. Allegro, Allegro molto. Симфонія № 6 «Пасторальна» фа мажор складається з 5-ти частин: Allegro ma non troppo. «Пробудження радісних відчуттів від прибуття у село», Andante molto mosso. «Сцена біля струмка», Allegro. «Веселе зібрання сільського люду», Allegro. «Гроза, буря», Allegretto. «Пісня пастуха. Відчуття радості і вдячності після закінчення бурі». Музика симфонії передає відчуття, пов'язані із сільською природою. Вона наповнена «спогладянанням» і «безтурботним щастям», у певному місці імітує спів пташок та дзюркотіння струмка, але в певний момент переривається «Грозою», яка передає відчуття остраху перед бурею. Отже, не пропустіть можливість насолодитися яскравим виконанням творів талановитими музикантами Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича! Отже, чекаємо на вас 15 жовтня, о 18.00, у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С. С. Прокоф'єва.

Заказать и купить билеты на Концерт Академического симфонического оркестра можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Концерт Академического симфонического оркестра в Северодонецке состоится 15 октября 2017 г, 18:00, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева.

Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича.

Запрошуємо всіх сєвєродончан і гостей нашого міста доторкнутися до вічності та насолодитися майстерним виконанням симфонічних творів одного з найвідоміших композиторів всіх часів!

15 жовтня під час концерту всі бажаючі отримають можливість ближче познайомитися з творами великого Людвіга ван Бетховена – німецького композитора, представника віденської класичної школи, який створив героїко-драматичний тип симфонізму.

Найвидатніші твори Бетховена відкривають нову епоху в історії музичного
мистецтва.

У центрі бетховенських творів тих років – героїчна боротьба. Його великі симфонії, сповнені героїко-драматичного стилю, так званого зрілого Бетховена, можна буде почути на концерті у всій їх складності і багатоплановості. Кожна з низ – дітище нової епохи.

Симфонія № 2, ре мажор відрізняється глибиною та філософським характером. У ній відчувається небувала сила драматизму, емоційна глибина, тяготіння до великих масштабів новаторської трактовки форми. Симфонія складається з трьох частин: Adagio molto — Allegro con brio, Larghetto, Scherzo. Allegro, Allegro molto.

Симфонія № 6 «Пасторальна» фа мажор складається з 5-ти частин: Allegro ma non troppo. «Пробудження радісних відчуттів від прибуття у село», Andante molto mosso. «Сцена біля струмка», Allegro. «Веселе зібрання сільського люду», Allegro. «Гроза, буря», Allegretto. «Пісня пастуха. Відчуття радості і вдячності після закінчення бурі».

Музика симфонії передає відчуття, пов'язані із сільською природою.

Вона наповнена «спогладянанням» і «безтурботним щастям», у певному місці імітує спів пташок та дзюркотіння струмка, але в певний момент переривається «Грозою», яка передає відчуття остраху перед бурею.

Отже, не пропустіть можливість насолодитися яскравим виконанням творів талановитими музикантами Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича!

Отже, чекаємо на вас 15 жовтня, о 18.00, у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С. С. Прокоф'єва.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber